Новини банків-партнерів
26 Березня, 2024

“Приват24 для бізнесу” – кращий мобільний банк для малого бізнесу: SME Banking Agency

«Приват24 для бізнесу» є кращим мобільним банком для бізнесу в Україні та у 2024 році визнаний лідером серед банківських додатків для бізнесу в регіоні. Такі результати міжнародного дослідження Mobile Business Banking 2024, яке щорічно проводить SME Banking Agency серед провідних банків країн Східної Європи,Кавказу та Центральної Азії.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, сьогодні мобільною версію електронного банку для бізнесу постійно користуються понад 65% бізнес-клієнтів банку. В мобільному додатку «Приват24 для бізнесу» клієнтам доступні 12 категорій послуг, серед яких крім традиційних банківських операцій, є можливість подати звітність, отримати актуальну інформацію по податках, актуальні реквізити податкової та сплатити податки, а також електронний документообіг, сервіси еквайрингу та інші функції.

Крім того, у користувачів «Приват24 для бізнесу» є можливість створювати, редагувати та копіювати зарплатні відомості, генерувати кваліфікований підпис SmartID, змінювати в додатку тарифні плани РКО, налаштувати біометричну ідентифікацію та інше.

Серед унікальних функцій мобільного “Приват24 для бізнесу” – сервіс «Досьє ділової репутації», що дозволяє компаніям та підприємцям в режимі онлайн дізнатися про своїх партнерів по бізнесу, оцінити та звести фінансові ризики співпраці з контрагентами до мінімуму.