Новини банків-партнерів
26 Червня, 2023

“Приват24 для бізнесу” – найкращий український мобільний банк для бізнесу 2023 року

«Приват24 для бізнесу» є найбільш ефективним мобільним банком для бізнесу в Україні та входить до ТОП-5 найкращих банківських додатків для бізнесу в регіоні  – такі результати міжнародного дослідження Mobile Business Banking 2023, яке проводить SME Banking Agency.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, на сьогодні в мобільному додатку «Приват24 для бізнесу» клієнтам доступні 12 категорій послуг, серед яких крім традиційних банківських операцій, є можливість отримати інформацію по податках, актуальні реквізити податкової та сплатити податки, а також електронний документообіг, зарплатні та інші виплати.

Крім того, лише у користувачив «Приват24 для бізнесу» є можливість генерувати кваліфікований підпис SmartID, змінювати в додатку тарифні плани РКО, налаштувати біометричну ідентифікацію, сповіщення тощо.

За словами Євгена Заіграєва, мобільною версію електроного банку для бізнесу наразі постійно користуються 41% бізнес-клієнтів банку.

Дослідження Business Banking 2023 охоплює понад 25 мобільних банківських додатків для бізнес-клієнтів у країнах Східної Європи та Центральної Азії. SME Banking Club – міжнародна платформа, що об’єднує бізнес-банкірів з метою обміну інформацією, аналітикою та досвідом.

Джерело: Власна Справа