Новини банків-партнерів
21 Червня, 2023

ПриватБанк покращує життя підприємцям: програмний касовий апарат відтепер працює в додатку “Термінал” у смартфоні

ПриватБанк запустив в тестовому режимі новий сервіс для підприємців, який дозволяє використовувати смартфони з установленим додатком “Термінал” як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО).

Як повідомив керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, відтепер додаток “Термінал” від ПриватБанку поєднує сучасний мобільний POS-термінал з платіжними функціями та касовий апарат на вимогу законодавства.

“Ми робимо все для того, щоб підприємцям, які ведуть невеликий бізнес, було працювати легше – додаток “Термінал” є найзручнішим засобом приймати платежі картками та гаджетами, – відзначає Сергій Макаренко. – Сьогодні ми почитаємо надавати послугу фіскалізації в бета-режимі та пропонуємо всім бажаючим підприємцям підключити її у своєму додатку”.

Сервіс ПРРО дає можливість реєструвати торгові точки, касирів та каси. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник, фіскалізувати фінансові операції.

Якщо у підприємця є смартфон на ОС Android з NFC, його можна перетворити на POS-термінал. Для цього треба завантажити додаток Термінал (https://privatbank.ua/business/terminal), зареєструватися та приймати до оплати картки будь-яких банків.

На сьогодні у додатку “Термінал” зареєстровано понад 21 тисячі підприємців, а за допомогою сервісу оплачено більше 4 мільйона покупок на суму понад 2,2 млрд грн.

Джерело: Власна Справа