Новини банків-партнерів
15 Листопада, 2023

ПриватБанк розширює програму пільгового фінансування техніки JCB для бізнесу

ПриватБанк розширює можливості програми пільгового фінансування, що надає українському бізнесу можливість оновлювати власний парк спецтехніки провідної марки JCB на спеціальних пільгових умовах фінансування. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, до програми JCB Finance приєднався офіційний дилер техніки JCB компанія «Агріматко-Україна».

Пільгові умови фінансування техніки JCB передбачають авансовий платіж від 20%, термін фінансування до 5 років, пріоритетний розгляд заявок та швидкі рішення з мінімальним пакетом документів. Відсоткові ставки по кредиту або лізингу техніки становлять від 0,01% в гривні без прив’язки до курсу валют. Подати заявку на оформлення можна на сайті.

Цього року ПриватБанк став основним партнером українського бізнесу з лізингу та кредитування на придбання нової сільгосптехніки, обладнання, дорожньої техніки та комерційного автотранспорту. Так, за 10 місяців 2023 року на вказані цілі було надано 3,9 млрд грн, що в 2,6 разів більше за аналогічний показник минулого року.