Новини МСП
23 Травня, 2024

Реінтеграція ветеранів у бізнес та цивільне життя: безоплатний навчальний курс для HR та власників бізнесу

Колеги повертаються з фронту: як допомогти бізнесу екологічно реінтегрувати ветеранів у команду після пережитого на війні? Як провести аналіз, чи готова компанія трансформувати військовий досвід та військову стратегію ветерана і адаптувати їх для корпоративної сфери? Як допомогти бізнесу розвинути лідерські якості ветеранів та посилити набуті під час бойових дій навички, щоб сприяти їхній конкурентоспроможності на ринку праці?

Віра Романова, українська науковиця в сфері психології, бізнесу та нових економік, розробниця та фасилітаторка навчального курсу “Спільність: як інтегрувати ветеранів у бізнеси”:

Я працюю з військовими та їхніми запитами ще з 2015 року і багато із них наголошували як тоді, так і зараз: будь ласка, зробіть так, щоб нам було куди повертатися.

Військові це точно такі ж самі люди, які вже працюють в компанії, тільки з дещо іншим досвідом (в їхньому житті могли відбутися травматичні події: від гострого стресу і до ПТСР, контузій та втрати побратимів). Але мені не хотілося б вирізняти і відокремлювати військових від решти людей в команді тільки тому, що досвіди цих двох категорій кардинально різні.

Якраз розуміючи цю різницю, я захотіла говорити про схожість, а також про те, чому інтеграція військових у компанії це не питання самих військових, а в першу чергу питання адаптації та трансформації деяких процесів компанії. Я розробила навчальний курс, який допоможе показати власникам бізнесів, HR-менеджерам та рекрутерам спільність між процесами, які існують в командах, в бізнесі, в спілкуванні, у різних професійних взаємодіях із тим, які навички є у військових, і яким чином їхні військові стратегії можна адаптувати в межах компанії”.

Навчальний курс “Соціальна адаптація та реінтеграція ветеранів у компанії” є безоплатним, але його зможуть пройти обмежена кількість спеціалістів, чиї мотиваційні листи міститимуть вагомі аргументи про те, що надана інформація буде використана та принесе користь як бізнесам, так і ветеранам.

Курс Віри Романової є авторським і методологічно побудований так, щоб сформувати готовність бізнесів до співпраці з ветеранами та їхньої подальшої інтеграції у робочі процеси. Навчальний курс спрямований на дві категорії компаній (1) ті,  хто досі сумніваються, чи варто рекрутувати ветеранів, або ж бояться залучати ветеранів до робочих процесів через певні міфи чи стереотипні судження, (2) ті, хто вже впроваджують певні політики та процедури з питань адаптації ветеранів в компанії, і також бажають краще розуміти, де і що вони вже роблять правильно, а що варто посилити, впровадити, на що необхідно звернути увагу.

Дати курсу:

  • 05.06 (сер) 12:00 -15:00
  • 07.06 (пт) 12:00 -15:00

Зареєструватися на курс із інтеграції ветеранів у бізнеси можна за посиланням

Сайт курсу