Новини МСП
01 Квітня, 2024

Релоковані підприємства можуть пролонгувати «Доступні кредити 5-7-9%» до 2026 р.

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва» від 22 березня 2024 р. № 310.

Змінами до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28, унормовано, що:

1) державна підтримка надається суб’єктам підприємництва за кредитами, зокрема, що надаються, серед іншого, на такий пріоритетний напрям:

– підтримка суб’єктів підприємництва, виробничі потужності яких станом на 24 лютого 2022 р. було розміщено на територіях активних бойових дій (для яких не визначена дата завершення бойових дій), територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких не визначена дата завершення бойових дій), і тимчасово окупованих російською федерацією територіях України (для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації), що включені до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, на дату укладання або пролонгації кредитного договору шляхом пролонгації діючих кредитів, наданих для фінансування оборотного капіталу згідно із цим Порядком (пп. 4 п. 9);

2) максимальний строк кредитування за кредитами, за якими надається державна підтримка, не перевищує трьох років – на фінансування оборотного капіталу з можливістю пролонгації кредиту не пізніше ніж до 31 грудня 2025 р. за напрямом, визначеним пп. 4 п. 9 цього Порядку (абз. 4 п. 12).

Джерело: Lexinform