Моніторинг законодавства
05 Грудня, 2023

Санкційне майно реалізовуватимуть через Прозорро.Продажі

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання управління активами, стягнутими в дохід держави» від 21 листопада 2023 р. № 1233, згідно з якою такі активи реалізовуватимуться через онлайн-аукціони в державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі.

«Уряд послідовно впроваджує найкращі практики управління державними активами через їхній продаж на прозорих та конкурентних електронних аукціонах. Щоб запустити продажі санкційного майна, Міністерство економіки розробило, а Кабінет Міністрів прийняв відповідний Порядок. Це створює комплексну законодавчу рамку для управління різного роду активами, пов’язаними з країною-агресором, а також підвищує довіру потенційних інвесторів до системи управління публічним майном й сприяє залученню довгострокових інвестицій», – повідомив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

Організатором електронних торгів з продажу санкційного майна в системі Прозорро.Продажі буде Фонд державного майна, а гроші від його продажу й оренди йтимуть на рахунки Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Джерело: Lexinform