Новини
28 Червня, 2023

Старт мультидонорської грантової програми для мікробізнесу буде розпочато у липні

Початок прийому заявок від підприємств мікробізнесу на участь в мультидонорській грантовій програмі буде розпочатий протягом липня, про що Фонд розвитку підприємництва, як виконавець програми, повідомить мікропідприємців України додатково.

Грантовий проєкт буде реалізовано в рамках  ініціативи «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні». Програма фінансується спільно Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини (BMZ) і реалізується GIZ у рамках проекту BMZ «Використання та імплементація Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною у сфері торгівлі».

Проєкт реалізовуватиметься Фондом розвитку підприємництва у співпраці з донорами та банками-партнерами.

Заявки на участь в проєкті підприємці зможуть подати через портал Дія.Бізнес у три етапи:

  • на першому етапі на отримання грантів можуть подаватися підприємці з найбільш постраждалих від війни областей: Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Київської, Чернігівської, Сумської, Луганської, Херсонської;
  • на другому етапі на отримання грантів можуть подаватися підприємці, які повернулися на деокуповані території Київської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Донецької, Сумської областей чи інших областей, які будуть деокуповані на момент подання заяви;
  • на третьому етапі на отримання грантів можуть подаватися підприємці з усіх регіонів України, крім тимчасово окупованих, чиї компанії важливі для забезпечення основними товарами та послугами.

Дати початку кожного з етапів буде повідомлено додатково.

В межах грантової програми 750 підприємців зможуть отримати фінансування до 4 000 євро у гривневому еквіваленті для відновлення своєї господарської діяльності. Отримані кошти можуть бути спрямовані на придбання обладнання, ремонт пошкоджених приміщень, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші господарські витрати.