Новини банків-партнерів
23 Серпня, 2023

Стартував другий етап подання заявок на гранти від EU4Business для мікробізнесу

Розпочався другий етап подання заявок на участь у міжнародній програмі «Грант від EU4Business для мікробізнесу», до реалізації якої залучений Ощадбанк. Під час цього етапу звертатись за отриманням допомоги можуть підприємці, що повернулись на деокуповані території Донецької, Київської (крім міста Києва), Чернігівської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

Подати заявку на грант EU4Business можна з 22 серпня по 4 вересня на порталі Дія 

250 переможців другого етапу отримають до 4 000 євро у гривневому еквіваленті. Вони визначатимуться рейтинговою системою Фонду розвитку підприємництва автоматично за рівнем збитків від війни, потенціалом для відбудови та переліком заходів з відновлення діяльності.

Кошти можна спрямувати на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші нагальні господарські витрати.

Ощадбанк буде перевіряти ділову репутацію заявників, відкривати рахунки для виплати грантової допомоги та контролювати цільове використання отриманих коштів.

Фінансування грантової програми EU4Business здійснюється урядом Німеччини та Європейським Союзом за участю німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ спільно з Фондом розвитку підприємництва.

Детальніше про програму EU4Business – https://www.oschadbank.ua/grant-vid-eu4business-dlya-mikrobiznesu