Історії успіху програми FinancEast: ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура»

Фонд розвитку підприємництва, який реалізує програму FinancEast, що фінансується Європейським Союзом, нещодавно оголосив про результати перших чотирьох місяців роботи. З грудня 2019 року по квітень 2020 року ЄС надав 123,5 млн гривень у вигляді субсидій та компенсацій для мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

Тож ділимось історіями успіху підприємств та підприємців, які уже стали учасниками програми FinancEast.

ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» – одне з перших підприємств, яке скористалось перевагами програми FinancEast з підтримки інвестиційних проєктів ММСП в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Компанія із міста Рубіжного Луганської області виготовляє панчішно-шкарпеткові вироби, які вирізняються яскравим дизайном та високою якістю. Дізнавшись про програму FinancEast через банк-партнер “Ощадбанк”, компанія подала заявку із проєктом на закупівлю обладнання у вигляді шести в’язальних машин італійського виробництва.

Завдяки фінансовій підтримці ЄС ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» отримала компенсацію в розмірі 50% від вартості придбаного обладнання. Такі інвестиції дозволять підприємству вивести своє виробництво на новий рівень шляхом виготовлення більш якісної та конкурентоспроможної продукції.

Зараз у планах підприємства – збільшення обсягів виробництва на 10% та вихід на європейський ринок.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи ЄС EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.