Історії успіху програми FinancEast. ТОВ «Сєвєродонецьк А-Пласт»

Програма з відновлення фінансування інвестиційних проєктів малих і середніх підприємств на сході України стартувала 20 грудня 2019 року. Понад 60 підприємств та підприємців вже стали учасниками програми FinancEast і радо діляться власними історіями успіху.   

ТОВ «Сєвєродонецьк А-Пласт» – це компанія з Луганської області, що виготовляє пластикові вироби для харчової та хімічної промисловості. Про програму FinancEast з підтримки інвестиційних проєктів ММСП в рамках ініціативи ЄС EU4Business компанія дізналась через банк-партнер Ощадбанк.

Після прийняття рішення взяти участь у програмі, компанією була подана заявка до Ощадбанк із проєктом на закупівлю обладнання у вигляді вертикально-фрезерного центру. Тепер це обладнання допомагає компанії не лише якісно ремонтувати прес-форми, а й виготовляти їх. Це також дозволило підприємству розширити можливості у виготовленні пластикових та металевих виробів.

У межах програми ТОВ «Сєвєродонецьк А-Пласт» отримала від ЄС фінансову підтримку на придбання обладнання в розмірі 50% від його вартості. У компанії переконані, що завдяки програмі FinancEast малий та середній бізнес тепер має можливість отримати реальну допомогу для розвитку підприємств на сході України.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи ЄС EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.