Історії успіху: ТОВ ТД «Ксенія»

Програма з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва за участі Уряду Німеччини та Європейського Союзу в межах ініціативи EU4Business продовжує активну підтримку підприємців.

До програми приєдналося підприємство ТОВ ТД “Ксенія”, яке спеціалізується на виробництві солодощів з натуральних інгредієнтів.

Дізнавшись про програму через Банк Львів, компанія з Івано-Франківська підготувала заявку на інвестиційний проєкт та, у результаті, придбала відсаджувальну машину і турбоміксер вартістю понад 1 мільйон гривень!

“Ми розвиваємося, постійно оновлюємо обладнання і часто користуємося різними кредитними програмами, тому маємо з чим порівняти, – ділиться досвідом Марія Домчак, директорка Торгового Дому “Ксенія”. –  Ця програма є лояльною, не вимагає надзусиль для того, щоб взяти в ній участь і допомагає бути конкурентними на ринку кондитерських виробів”.

Завдяки програмі з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП, яку фінансує уряд Німеччини та Європейський Союз в межах ініціативи EU4Business, компанія почала виробляти зефір за класичною рецептурою без додавання різних покращувачів.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля компенсації валютних збитків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму тут.