Історія успіху: ФГ “ДОНЕЦЬКЕ”

Продовжуємо ділитися історіями успіху ММСП, які скористалися перевагами програми FinancEast.

Фермерське господарство “Донецьке”, що знаходиться в Слов’янському районі, в 2014 році постраждало від бойових дій. Впродовж довгого часу поля, загальною площею 300 га, стояли незасіяні, оскільки знаходились в самому епіцентрі бойових дій.

Але минулого року директор господарства через установу-партнера OTP Leasing дізнався про програму FinancEast, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва в рамках ініціативи EU4Business. Підготувавши необхідні документи, господарство отримало у фінансовий лізинг сучасний трактор загальною вартістю 2 мільйона гривень.

“Без програми фінансування ми б ніколи не купили трактор, принаймні найближчим часом. Ця програма дуже допомогла нам розвиватися далі”, – запевняє директор “Донецького” Олексій Дашивець.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проектів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.