Історія успіху: ФГ “Горохов”

Продовжуємо розповідати історії проектів, що реалізовані завдяки програмі FinancEast!

Фермерське господарство “Горохов” з Луганщини займається вирощуванням зернових та технічних культур на сільськогосподарських угіддях площею 600 гектарів.

Про програму FinancEast з підтримки інвестиційних проектів ММСП в рамках ініціативи EU4Business господарство дізналося в грудні минулого року через установу-партнера OTP Leasing.

Завдяки фінансовій підтримці ЄС господарство отримало у фінансовий лізинг сучасний трактор та сівалку загальною вартістю 110 тисяч доларів в гривневому еквіваленті, що дозволило покращити якість обробки ґрунту та посівів, а також умови зберігання врожаю.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проектів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.