Історія успіху. ФГ “Вендемія”

“Вендемія” ― невелике фермерське господарство з Донеччини, що успішно скористалося перевагами програми FinancEast з підтримки інвестиційних проєктів ММСП в рамках ініціативи EU4Business.

Дізнавшись про програму через банк-партнер Ощадбанк, компанія подала заявку на фінансування свого проєкту з купівлі трактора англійського виробництва.

Завдяки програмі FinancEast фермерське господарство “Вендемія”, будучи мікропідприємством, не лише отримало змогу на ринкових умовах профінансувати свій проєкт з придбання потужної сільськогосподарської техніки, а ще й отримало від ЄС фінансову підтримку на компенсацію 50% вартості придбаної техніки.

“Завдяки допомозі Європейського Союзу ми взяли кредит під малий відсоток, купили нову техніку, розширили своє господарство, а саме – збільшили площу посівних земель”, – ділиться враженнями голова господарства Іван Шабля.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.