Історія успіху: ФОП “Віталій Волчков”

Віталій Волчков, приватний підприємець з Сватово, що на Луганщині, є власником магазину з роздрібного продажу деталей та аксесуарів для автотранспортних засобів. Наприкінці 2019 року підприємець зрозумів, що готовий масштабувати бізнес: “Ми вирішили побудувати нове СТО, під сучасне обладнання, тож виникла потреба в коштах”.

Про програму FinancEast з підтримки інвестиційних проектів ММСП в рамках ініціативи EU4Business підприємець дізнався через установу-партнера Ощадбанк.

Завдяки фінансовій підтримці ЄС, Віталій придбав стенд розвал-сходження Hunter, два двостійкові підйомники, діагностичний комп’ютер та інше устаткування для повного обладнання та запуску роботи СТО. “Зараз ми обслуговуємо повністю весь сегмент автомобілів: від маленьких легкових автомобілів до легковантажних. Завдяки участі в цій програмі ми на крок попереду від усіх інших СТО нашого регіону”, – ділиться успіхами підприємець.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проектів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.