Історія успіху: СГ “Альтаїр”

Продовжуємо розповідати історії проєктів, які успішно реалізовані завдяки програмі FinancEast.

Сільське господарство з Луганщини «Альтаїр» вже 25 років займається вирощуванням зернових та олійних культур.

Про програму з підтримки інвестиційних проєктів ММСП в рамках ініціативи EU4Business господарство дізналося через банк-партнер Ощадбанк. Де й оформили заявку на фінансування свого проєкту з придбання потужного трактора британського виробництва.

Завдяки фінансовій підтримці ЄС фермерське господарство змогло придбати високоефективну сільськогосподарську техніку майже за половину її ринкової вартості та втричі ефективніше провести посівну.

“Я раджу іншим малим і середнім підприємствам сходу України брати участь у таких інвестиційних програмах, які фінансує Європейський Союз. Це дуже вигідно”, – запевняє голова Олександр Протасов.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.