Історія успіху: СГП “Степове”

До програми FinancEast з підтримки інвестиційних проектів ММСП на сході України приєдналося також і сільськогосподарське підприємство “Степове” з Луганщини.

На території сільськогосподарських угідь площею 1545 гектарів господарство займається вирощуванням пшениці, ячменю, кукурудзи та соняшнику.

Наприкінці минулого року через установу-партнера OTP Leasing господарство дізналося про програму FinancEast, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва в рамках ініціативи EU4Business. Підготувавши необхідні документи, господарство отримало у фінансовий лізинг потужний трактор та культиватор загальною вартістю 7,5 мільйонів гривень.

“Тепер ми можемо здійснювати агротехнічні заходи в більш стислі терміни, що дозволяє отримати більший урожай”, ― запевняє директор Микола Костильов.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проектів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.