Історія успіху української фабрики Caman

Важко повірити, що 20 років тому робота потужної української фабрики Caman починалась з маленького приміщення та лише однієї швацької машинки. А сьогодні підприємство виробляє понад 150 тис. пар якісного взуття за сучасними європейськими стандартами.

Коли для подальшого розвитку перспективного вітчизняного виробника знадобились інвестиції, допомогла програма кредитування МСБ, запроваджена Німецько-Українським Фондом за підтримки Уряду Німеччини та банку розвитку KfW. Олег Потиенко, керівник та співзасновник фабрики Caman, звернувся до партнера НУФ — Creditwest Bank Ukraine. Підприємство отримало кошти для модернізації обладнання та розширення торгівельної мережі.

«Фінансування таких інвестиційних проектів для Німецько-Українського Фонду є пріоритетним та стратегічним завданням, оскільки сприяє зайнятості населення та імпортозаміщенню, зменшує навантаження на курс гривні й створює передумови для фінансової та економічної стабільності країни», — коментує успіхи програми Валерій Майборода, в.о. керівника Німецько-Українського Фонду.