ІСТОРІЯ УСПІХУ: ФГ “Ксенія”

До програми FinancEast з підтримки інвестиційних проектів ММСП на сході України приєдналося фермерське господарство “Ксенія” з Донеччини.

На території сільськогосподарських угідь площею 400 гектарів господарство займається вирощуванням пшениці, ячменю, кукурудзи та соняшнику.

Наприкінці 2019 року через установу-партнера Ощадбанк господарство дізналося про програму FinancEast, яку реалізує Фонд  розвитку підприємництва в рамках ініціативи #EU4Business. Підготувавши усі необхідні документи, господарство придбало новий трактор загальною вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень.

“Трактор дуже хороший і завдяки його придбанню ми отримали відчутну економічну вигоду – мала витрата палива, він вже брав участь в посівних роботах, в оранці, у важких роботах. Раніше ми засівали 100 га насінням соняшнику днів 6-7, а цей трактор нам допоміг впоратися з такими ж роботами лише за 3-4 дні”, ― запевняє головний агроном господарства Антон Бондаренко.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проектів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.

#ПрямуємоРазом #FinancEast