ІСТОРІЯ УСПІХУ: ПП “ДОН ІВКО І С”

Приватне підприємство “ДОН ІВКО І С” з Донеччини займається вирощуванням соняшника та пшениці на території сільськогосподарських угідь площею 4000 гектарів, забезпечуючи роботою 60 осіб.

У січні 2020 року через установу-партнера OTP Leasing підприємство дізналося про програму FinancEast, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва в рамках ініціативи #EU4Business. Підготувавши усі необхідні документи, підприємство придбало на умовах фінансового лізингу комбайн John Deere загальною вартістю понад 7 мільйонів гривень.

“Придбаний комбайн повністю відповідає сучасним умовам ринку, оснащений GPRS-навігацією, що спрощує роботу механізатора. Також, в ньому висококласна кабіна, в якій комфортно працювати впродовж довгого періоду. Надійна техніка, яка відпрацьовує у визначений час, саме коли тобі потрібно, щоб вона працювала. Через військові дії на сході України нам складно оформити кредити для бізнесу, тому ця програма дуже важлива, як на мене”.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися тут.

#ПрямуємоРазом #FinancEast