ІСТОРІЯ УСПІХУ: “Сільгоспхімія”

Сільськогосподарське товариство “Сільгоспхімія” займається вирощуванням зернових культур та насіння олійних культур на угіддях площею 3000 га землі. Знаходиться підприємство на Луганщині в селі Світле та забезпечує роботою 52 особи.

Наприкінці 2019 року директор “Сільгоспхімії” через установу-партнера OTP Leasing дізнався про програму FinancEast, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва в рамках ініціативи #EU4Business. Підготувавши необхідні документи, підприємство на умовах фінансового лізингу придбало комбайн, культиватор та дві жатки загальною вартістю 8 мільйонів 727 тисяч гривень.

“Нова техніка поліпшила продуктивність, якість збирання зернових, соняшника. Менше стало операційних втрат, а умови праці операторів вже відповідають європейському рівню. Ця програма необхідна і дуже корисна. Дякую Фонду, який пам’ятає про те, що у виробника на сході України існують проблеми”.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на тут.

#ПрямуємоРазом #FinancEast