ІСТОРІЯ УСПІХУ: “Тайфа”

До програми FinancEast з підтримки інвестиційних проєктів ММСП на сході України приєдналося підприємство “Тайфа” з села Кам’янка, що на Донеччині.

На території сільськогосподарських угідь площею 1580 га підприємство вирощує пшеницю, кукурудзу, соняшник, горох.

Дізнавшись про програму FinancEast, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва в рамках ініціативи #EU4Business, підприємство підготувало усі документи та придбало через @OTP Leasing потужний комбайн загальною вартістю 5,5 мільйонів гривень.

“Комбайн з кондиціонерами, з усіма наворотами, прибирає дуже добре і якісно. Продуктивність його – 45 га в день. Це насамперед впливає на те, що ми не втратимо урожай. Дуже добре, що є така програма Євросоюзу, яка допомагає в складний для нас час, фінансує техніку. За 19 років моєї роботи – це вперше, щоб хтось так допомагав сільському господарству на сході України”.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на тут.

#ПрямуємоРазом #FinancEast