ІСТОРІЯ УСПІХУ: ТОВ “Компанія ”Стюард”

Підприємство ТОВ “Компанія ”Стюард” розташовується в місті Маріуполь, займається оптовою торгівлею харчовими продуктами в Донецькій області та забезпечує роботою 22 працівників.

Про програму FinancEast з підтримки інвестиційних проектів ММСП в рамках ініціативи #EU4Business підприємство дізналося через установу-партнера Oщадбанк.

“Зважаючи на те, що ми переселенці з Донецька, і місто Маріуполь дуже близько знаходиться до лінії розмежування, більшість банків обмежують доступ до фінансів”, – розповідає директор Юрій Струк.

Завдяки участі в програмі підприємство придбало два вантажні автомобілі Ford Transit. Це суттєво полегшило логістичну складову роботи підприємства на міжміських маршрутах перевезеннях товару, а також дозволило зменшити логістичні витрати.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проектів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.

 

#ПрямуємоРазом #FinancEast