ІСТОРІЯ УСПІХУ: ТОВ “КОРМО-ТРАНС-ЛОГІСТИК”

До програми FinancEast з підтримки інвестиційних проектів ММСП на сході України приєдналося підприємство “КОРМО-ТРАНС-ЛОГІСТИК” з Маріуполя, яке займається транспортними перевезеннями вантажу та вивезенням відходів виробництва.

Минулого року підприємство виграло тендер на роботу з Маріупольськими заводами. Зокрема, техніка підприємства допомагає очищати узбережжя Азовського моря від відходів доменного виробництва заводу “Азовсталь”.

“У цих екологічних проектах в нас задіяно понад 15 одиниць самоскидної техніки.

І для збільшення обсягів робіт нам знадобився ще один екскаватор”, – розповідає директор “КОРМО-ТРАНС-ЛОГІСТИК” Роман Ліпара.

Через установу-партнера Укргазбанк підприємство дізналося про програму FinancEast, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва в рамках ініціативи #EU4Business. Підготувавши усі необхідні документи, підприємство придбало екскаватор вартістю 5 мільйонів 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, програму FinancEast реалізує Фонд розвитку підприємництва за непрямого управління Німецького банку розвитку KfW в рамках проєкту «Підтримка Європейського Союзу для Сходу України» та ініціативи EU4Business. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проектів ММСП, пов’язаних з придбанням у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання, транспортних засобів, будівництво, монтаж чи реконструкцію приміщень тощо.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті.

#ПрямуємоРазом #FinancEast