Success stories under German-Ukrainina Fund’s

Простий український фермер Андрій Сорока почав з невеличкого підприємства. Але за наступні роки він розбудував ферму на 300 га та став незалежним виробником. Для подальшого розвитку та модернізації виробництва він скористався новою програмою Німецько-Українського фонду з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСП, яка стала можливою завдяки позики Уряду Німеччини та ініціативи Європейського Союзу EU4Business з компенсації валютних збитків.

Кредит за новою програмою НУФ Андрій Сорока отримав від Kredobank під процентну ставку на рівні 14,8% річних.

«Своїми успіхами ми значною мірою завдячуємо співпраці з Kredobank за програмою НУФ, — зазначає Андрій, — Це дало змогу інвестувати в модернізацію обладнання, закупівлі добрив, насіння й паливо-мастильних матеріалів».

Німецько-Український фонд послідовно створює умови для розвитку МСБ, підтримуючи фінансування їх інвестиційних проектів в гривні та під процентну ставку, яка є нижче середньо ринкового рівня. Банки-партнери надають кредити за доступними умовами підприємствам у сільському господарстві, переробній промисловості та готельно-ресторанному бізнесі, а також проектам зі сфери підвищення енергоефективності й використання відновлюваних джерел енергії.