Новини банків-партнерів
17 Травня, 2023

Українські підприємці провели понад 3 млн фіскальних операцій через сервіс ПриватБанку “Каса”

З моменту запуску сервісу програмного реєстратора розрахункових операцiй (ПРРО) ПриватБанку, українські підприємці вже провели через “Касу” понад 3 млн фіскальних операцій на суму майже 1 млрд грн. Як повідомив керівник напрямку Торгового Еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, на сьогодні в системі зареєстровано більше ніж  4 тисяч підприємців та понад 5 тисяч ПРРО.

“Найкраща підтримка підприємців та малого бізнесу – це зручні цифрові сервіси ПриватБанку, які дозволяють підприємцям працювати та розвивати бізнес, не відволікаючись на зайву бюрократію, – відзначає Сергій Макаренко.  – Екосистема еквайрингу ПриватБанку розвивається як універсальний сервіс, незамінний для малого бізнесу”.

Програмний касовий апарат на платіжних POS-терміналах ПриватБанку “Каса” – дозволяє просто підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО). Додаток “Каса” вбудований у POS-термінал та виконує функцію касового апарата – продаж товарів, оформлення інкасації, внесення до каси готівки для розміну та інше.

Онлайн-кабінет сервісу “Каса” дає можливість онлайн реєструвати торгові точки, касирів та каси, не відвідуючи податкову службу. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник.

Вартість сервісу «Каса» врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу необхідно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації банк установить POS-термінал із додатком «Каса».

Джерело: Власна Справа