Новини банків-партнерів
18 Червня, 2019

УКРГАЗБАНК надає ЕКО-надбавки до депозитів клієнтам МСБ

УКРГАЗБАНК як провідний ЕКО-банк України надає клієнтам малого та середнього бізнесу додаткову винагороду за екологічність та підтримку проектів, які зменшують шкідливий вплив на довкілля.

Клієнти, які у своїй діяльності користуються енергоефективними технологіями, реалізують інші «зелені» проекти та розміщують кошти на депозитах «Генеральний депозитний договір», «Класичний» та «Довгострокова перспектива» отримають додатково +0,5% до стандартної процентної ставки за вкладом у національній валюті та +0,25% до депозитів у валюті.

Наприклад, вкладники, які вже отримали свою ЕКО-надбавку, у своїй діяльності застосовують такі енерготехнології:

  • підприємство повністю відмовилось від газового опалення власного офісу та обігріває його за рахунок теплоенергії, що виділяє серверне обладнання;
  • інше підприємство у своїй діяльності використовує котли, які працюють на відходах деревини, що дозволило значно зекономити на паливі та зменшити шкідливі викиди в навколишнє середовище;
  • підприємство у своєму офісі використовує світлодіодні лампи класу А, що дозволило суттєво зекономити на витратах на електроенергію.

Нагадаємо, кількість клієнтів МСБ наразі вже налічує понад 60 тисяч, а приріст з початку року склав майже 2,5 тисячі підприємців. А портфель коштів, залучених від клієнтів, вже перевищив 6 млрд грн, збільшившись з початку року на 127 млн грн. Тож кількість клієнтів МСБ, що вже отримали свій «екологічний бонус» від УКРГАЗБАНКУ, зростає з кожним днем!

За отриманням своєї ЕКО-ставки за депозитом звертайтесь до відділень Банку, або цілодобово до контакт-центру за телефоном 0 800 309 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України). Крім того, діє номер спеціальної лінії для клієнтів МСБ – 044 494 09 70 (згідно тарифів вашого оператора зв’язку).