Новини банків-партнерів
13 Червня, 2019

УКРГАЗБАНК запропонував беззаставний мікрокредит для бізнесу

УКРГАЗБАНК розробив спеціальний продукт для невеликих компаній мікросегменту – бланковий мікрокредит для ФОП із річною виручкою до 2,5 млн грн. Кредитні кошти можна отримати у розмірі від 25 тис. грн до 500 тис грн для розвитку власної справи – закупівлі товарів для продажу або сировини для виробництва, або придбання нового обладнання, ремонту, відкриття нових торгових точок тощо.

«Сьогодні частка кредитів, виданих малому і середньому бізнесу в Україні, менше 10% від загальної кількості виданих кредитів юридичним особам. У той час як в ЄС цей показник більше 60%. Український бізнес як ніколи потребує нашої підтримки для розвитку і ми готові її надати. Саме тому, ми докладаємо максимум зусиль для розвитку нових продуктів для бізнесу, забезпечення легкого доступу до фінансування. Тож на черзі і мікробізнес, якому ми вже готові запропонувати доступне кредитування та можливість дистанційного обслуговування», – зазначив Михайло Медко, директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ.

Для отримання такого мікрокредиту потрібно мінімум документів та часу, адже надати їх можна через сайт Банку. Рішення за такими кредитами приймаються надзвичайно швидко – протягом 1 робочого дня. Кошти доступні строком до 1 року.

Детальніше ознайомитися з умовами кредиту можна на сайті.