Новини банків-партнерів
30 Серпня, 2023

В Україні запустили програму пільгового фінансування придбання спецтехніки JCB для бізнесу

Український бізнес віднині має можливість нарощувати чи оновлювати власний парк техніки провідної марки JCB на спеціальних пільгових умови фінансування ПриватБанком. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, банк та компанія CML підписали угоду про співпрацю та запустили партнерську програму з фінансування техніки JCB в кредит та лізинг.

“Програма фінансування техніки JCB є символом нашої спільної віри в майбутнє та взаємної підтримки, – відзначив Євген Заіграєв. – Ця співпраця відкриває нові можливості для наших клієнтів та сприятиме зміцненню бізнес-спільноти. Ми віримо, що разом ми зможемо досягти більшого та принести користь українському бізнесу та економіці.”

Пільгові умови фінансування техніки JCB передбачають авансовий платіж від 20%, термін фінансування до 5 років, пріоритетний розгляд заявок та швидке рішення з мінімальним пакетом документів. Відсоткові ставки кредитування або лізингу техніки становлять від 0,01% до 10,3 % в гривні. Подати заявку на оформлення можна на сайті.