Новини ФРП
16 Березня, 2014

Відбулася зустріч Голови Національного банку України Степана Кубіва з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем

В Національному банку України відбулася зустріч Голови Національного банку України Степана Кубіва з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем та директором бюро Німецького банку KfW за участю Виконавчого директора НУФ та керівника ГУП НБУ (див. також звіт про зустріч на Офіційному інтернет-предстаництві Національного банку України).

На зустрічі, зокрема, була дана висока оцінка діяльності НУФ як ефективного механізму співпраці між Україною та Німеччиною у сфері підтримки малого та середнього підприємництва в Україні. Нагадаємо, що НУФ впроваджує проект “Програма рефінансування заходів з підтримки системи кредитування у сільській місцевості” та готується до впровадження проекту “Підтримка малих та середніх підприємств”, які фінансуються за рахунок кредитних коштів, наданих урядом ФРН.