Новини МСП
20 Лютого, 2024

Видавнича діяльність і книгорозповсюдження – тільки після внесення до Держреєстру

Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадав, що розповсюдження видавничої продукції держави-агресора заборонено Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України» від 19 червня 2022 р. № 2309-IX, який набрав чинності 25 червня 2023 р.

«На вимогу Держкомтелерадіо припинено протиправну діяльність щодо розповсюдження видавничої продукції держави-агресора трьома книжковими крамницями – двома у столичному торговельному центрі та однією у м. Горішні Плавні Полтавської області», – зазначили у Держкомтелерадіо.

При цьому встановлено, що власники цих торговельних точок здійснюють свою діяльність з порушенням ч. 2 ст. 12 Закону України «Про видавничу справу», згідно з якою суб’єкти книгорозповсюдження можуть здійснювати свою діяльність лише після внесення їх до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Джерело: Lexinform