Новини ФРП
29 Грудня, 2022

Запрошуємо кластери України до участі у конкурсі проєктів на отримання задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні.

Запрошуємо кластери України до участі у конкурсі проєктів на отримання  задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні.

Цей конкурс проєктів є частиною програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, одним із завдань якого є удосконалення інфраструктури розвитку МСП через надання підтримки кластерам України.

Мета конкурсу: підтримка зацікавлених кластерів в реалізації програм/проєктів/дій, спрямованих на підтримку розвитку та зміцнення кластерів, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, з особливим акцентом на просування експорту, стимулювання інновацій та діджиталізації, покращення державно-приватного діалогу, передачі технологій, а також залучення державних та іноземних інвестицій.

Цільова аудиторія (заявники): юридично зареєстровані та активно діючі кластери на території України, які мають продемонструвати активну економічну діяльність та потенціал для розвитку, як самого кластеру так і  його членів (МСП), мати діючі стратегії/плани з підтримання та розвитку кластеру/МСП.

Максимальна сума гранту для кожного кластеру: 25 000 євро у гривневому еквіваленті.

Орієнтовна кількість грантів цього конкурсу: 8.

Мова подання заявок: українська з обов’язковим перекладом англійською.

Кінцевий термін подання заявок: 12:00, 27.01.2023 в електронному вигляді на адресу: mail@bdf.gov.ua

Детальні роз’яснення щодо грантового конкурсу та аплікаційна форма  (завантажити)

*Коротка довідка:

Програма міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Партнер з виконання конкурсу – Фонд розвитку підприємництва.

#eu4business#MovingForwardTogether#sme_support_EU_GIZ#city_support_EU_GIZ