Історії успіху: ПП «ҐАЗІ»

Приватне підприємство “ҐАЗІ” з Нового Роздолу вже понад 25 років виробляє металоконструкції. Продукція підприємства реалізується на всій території України.

Цього року компанії вдалося вийти на новий рівень виробництва! Усе завдяки програмі з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва за рахунок позики Уряду Німеччини та фінансової допомоги Європейського Союзу в межах ініціативи EU4Business.

Через Банк Львів компанія дізналася про програму, подала заявку і отримала кредит для закупівлі листозгинального верстата вартістю 34 тисячі доларів. Це дозволило збільшити виробництво за короткий проміжок часу.

“Кредит достатньо гнучкий, адже відсоткова ставка йде ще й на залишок кредиту. Ми і надалі плануємо брати участь у таких кредитних програмах. Радимо й іншим, адже це сприяє розвитку бізнесу”, – запевняє Віталій Білявський, директор підприємства.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля компенсації валютних збитків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму тут.