Історії успіху: ТОВ «Марго»

У 2017-ому році Фонд розвитку підприємництва розпочав програму з фінансування інвестиційних проєктів українських підприємств. Завдяки перевагам кредитування в межах програми малі та середні підприємства на території України отримали більше можливостей для фінансування виробництва, розвитку сільського господарства, готельно-ресторанного бізнесу, проєктів з енергоефективності тощо.

Нещодавно програмою успішно скористалося ТОВ «Марго» з Тернополя — виробник санітарно-гігієнічної продукції. Через Тернопільську ОДА підприємці дізналися про програму та подали заявку до банку-партнера Kredobank. А завдяки компенсації процентів від Тернопільської ОДА компанія отримала кредит під 7% річних на закупівлю обладнання в рамках Програми Фонду, що дозволило удвічі збільшити виробництво за короткий проміжок часу.

Програму реалізує Фонд розвитку підприємництва. Донорами програми з підтримки фінансування МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля страхування валютних ризиків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про умови участі в програмі – тут