Історії успіху: ТОВ “ПГ «ТЕРПОЛІМЕРГАЗ»

Програма з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва за підтримки Уряду Німеччини та Європейського Союзу в межах ініціативи ЄС EU4Business у поєднанні з регіональною програмою з компенсації процентів від Тернопільської ОДА набирає обертів!

Тож ми продовжуємо ділитися історіями успіху підприємств та підприємців, які уже стали учасниками програми. Серед них ─ компанія з Тернополя «Терполімергаз», яке виготовляє поліетиленові труби та з’єднувальні деталі.

Дізнавшись про програму через Kredobank, підприємство підготувало заявку на отримання кредиту для фінансування інвестиційного проєкту та, у результаті, придбало термопластавтомат, вартістю 5,5 млн гривень. Завдяки регіональній програмі від Тернопільської ОДА з компенсації процентів, «Терполімергаз» сплачує за обслуговування кредиту лише 7% річних у гривні, що суттєво зменшує фінансове навантаження на підприємство на початковій стадії реалізації інвестиційного проекту.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля страхування валютних ризиків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму та її умови тут