Історії успіху: ТЗОВ “ГАРАНТ ЕКО-ПАК”

До Програми з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП, що фінансується урядом Німеччини через KfW та Європейським Союзом в межах ініціативи EU4Business приєдналася компанія з Рівного “Гарант Еко-Пак”.

Впродовж 5 років компанія виробляє паперові та екопакети (від пакетів під хлібобулочні вироби, фаст-фуди до пакетів на винос, з паперовими ручками), які реалізують не лише на території України, а й експортують закордон.

Дізнавшись про програму через Укргазбанк, “Гарант Еко-Пак” підготувала заявку на інвестиційний проєкт та, у результаті, придбала обладнання — автоматичну лінію з виготовлення паперових пакетів та бобінорізальну машину для розрізання паперу на формат.

“В рамках цієї програми ми взяли 3 мільйони 800 тисяч гривень кредиту. Відсоткова ставка на момент видачі становила 11,65%. Завдяки державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%” відсоткова ставка стала 9%. Це дуже велике сприяння, допомога для бізнесу. Якщо до придбання цього обладнання ми робили 30-40 тисяч пакетів за день, то сьогодні — 70-80 тисяч. Плюс, ми вдвічі покращили якість пакетів та якість ручок, які витримують у нас відтепер від 7 до 10 кілограмів”, — ділиться успіхами керівник компанії Віталій Ящук.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля страхування валютних ризиків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму та її умови тут.