Історія успіху: Центр ударно-хвильової терапії “БІОстимул”

Віктор Курило, лікар і засновник полтавського Центру ударно-хвильової терапії “БІОстимул” вже понад 9 років використовує ударні хвилі в урології, естетичній медицині, в травматології та ортопедії.

Для удосконалення та більш глибокого лікування проблемних місць Віктор мріяв придбати апарат сфокусованих ударних хвиль виробництва STORZ MEDICAL Швейцарії.

“Завдяки програмі “Підтримка малого й середнього бізнесу”, що фінансується урядом Німеччини через KfW і Європейським Союзом в межах ініціативи EU4Business, ми змогли в цьому році придбати апарат сфокусованих ударних хвиль”, ― розповідає лікар.

Вартість придбаного обладнання 980 тисяч гривень, з них ― 686 тисяч гривень кредитні, які центр отримав через банк-партнер АБ “Укргазбанк” на 5 років під 7% річних.

“З цим апаратом наші можливості значно виросли. Ми можемо дістатися до проблеми завглибшки 7-8 сантиметрів. За таких умов  отримуємо високу ефективність лікування.

Хочеться порекомендувати малим підприємствам не боятися, а йти сміливо до партнерів і брати участь в програмі кредитування”.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля компенсації валютних збитків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму тут.