ІСТОРІЯ УСПІХУ: ПП “МебліОР”

Компанія “МебліОР” з Дрогобича займається виробництвом корпусних меблів: кухонь, шаф-купе, меблів для санаторіїв та готелів.

“Ми зрозуміли, що не вигідно закуповувати плити в інших виробників і вирішили  розширити виробництво. Тож нам потрібне було нове обладнання”, – розповідає співзасновниця компанії Лілія Гринаш.

Дізнавшись про Програму з підтримки фінансування інвестиційних проєктів малих і середніх підприємств, яку фінансує уряд Німеччини через KfW та Євросоюз в межах ініціативи EU4Business, компанія підготувала заявку на інвестиційний проєкт та оформила кредит в KredoBank.

“Завдяки участі у цій програмі нам вдалося придбати кромкооблицювальний верстат та форматку. І тепер у нас є можливість розвиватися”.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля страхування валютних ризиків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму та її умови тут

#ПрямуємоРазом #EU4Business