ІСТОРІЯ УСПІХУ: ТОВ “АГРОСПІЛКА”

Сільськогосподарське товариство “Агроспілка” з села Соболівка, що на Черкащині займається розведенням великої рогатої худоби, рослинництвом та забезпечує роботою понад 40 осіб.

На початку цього року підприємство через банк-партнер Укргазбанк дізналися про Програму з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП, що фінансується урядом Німеччини через KfW і Європейським Союзом в межах ініціативи EU4Business.

“Завдяки участі в цій програмі в нас з’явилась можливість ще більше розвивати тваринництво – ми можемо привезти європейські технології в Україну. Ця програма дає впевненість в завтрашньому дні. В перспективі ми хочемо відкрити племінне господарство і вже продавати австрійську породу по всій Україні”.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля страхування валютних ризиків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму та її умови тут.

#ПрямуємоРазом #EU4Business