ІСТОРІЯ УСПІХУ: ТОВ “АМІДА”

Медичний центр “Аміда” з Вишгорода, що на Київщині надає послуги первинної медицини: від аналізів до УЗД. А з літа 2021 року у центрі проводять й операції.

Минулого року центр дізнався про Програму з підтримки фінансування інвестиційних проєктів малих і середніх підприємств, яку фінансує уряд Німеччини через KfW та Євросоюз в межах ініціативи #EU4Business.

“Ми вирішили взяти участь в цій програмі, тому що якраз закінчували ремонтні роботи та облаштування операційної”, – розповідає співзасновник центру Юрій Бакатін. Оформивши кредит в KredoBank під 7% річних, центр придбав обладнання для проведення операцій.

“Ми придбали обладнання для підтримання життєдіяльності під час операцій. Ендостійку – за допомогою якої проводять самі операції: гінекологічні, гістероскопічні, урологічні, цистоскопічні і хірургічні”.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля страхування валютних ризиків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму та її умови тут.

#ПрямуємоРазом #EU4Business